The Wedding House planner 2016

The Wedding House planner 2016

Pentru al doilea an la rand – devine deja o traditie la The Wedding House – le oferim cu mare drag mirilor nostri un mic cadou de inceput de drum: un calendar care vine la pachet cu un set de stickere customizate, menite să îi ajute să își planifice mai bine task-urile ce țin de organizarea nunții. Happy wedding planning!

Le multumim prietenilor si colaboratorilor nostri fotografi pentru imaginile minunate surprinse la Wedding House:

Martie – Deea & Flo http://www.deeandflo.com/
Aprilie – Catalin Georgescu http://catalingeorgescu.com/
Mai – Vanilla Roads Photography http://www.vanillaroads.com/
Iunie – Cristian Ana http://www.cristianana.ro/
Iulie – Nicoleta Grigore http://nicogrigore.com/
August – Rares Ion http://www.raresion.ro/
Septembrie – Ioan Stoica http://ioanstoica.ro/
Octombrie – Deers Photography http://deersphotography.com/
Ianuarie, Februarie, Noiembrie si Decembrie – imiagini din arhiva noastra personala

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.